logo
Wyniki wyszukiwania zamknij

Vegilia - uczta wolna od okrucieństwa

Czy Wigilia musi łączyć się z okrucieństwem wobec zwierząt? Z większym zapotrzebowaniem na mięso i inne odzwierzęce "produkty"?
 
Okazuje się, że nie! Przekonali się o tym na własnej skórze Wrocławianie, którzy licznie przybyli na zorganizowaną 12 grudnia 2009 "Vegilię".
 
Wegańskie sushi, sojowe śledzie, bigos, banany w czekoladzie, kutia, sałatki, ciasta, barszcz z uszkami, pierogi z soczewicą i grzybami to tylko niektóre z potraw jakie można było skosztować podczas "Vegilijnego" wieczoru.
 
Oprócz jedzenia można było wysłuchać krótkiego wykładu, obejrzeć filmy a także podejrzeć pokaz gotowania w wykonaniu polsko-fińskiego duetu Dobrusi i Roosy Laaksonen.

Vegilia - uczta wolna od okrucieństwa...
  

Polecamy bardzo ciekawe artykuly z Bloga o zdrowej zywnosci - Nazdrowie.biopunkt.pl. Autorzy dokladnie opisali ponizsze produkty:


Zachecamy równiez do odwiedzenia stron:

Artykuły »
Odżywianie małego dziecka - jakie zboża warto jeść? Cz 3 Dominika Adamczyk W diecie małego dziecka bardzo ważne są produkty zbożowe, zw...
Odżywianie małego dziecka Cz 2 - piramida zdrowego żywienia dziecka. Dominika Adamczyk Z czego powinien składać się pełnowartościowy posiłek dzieck...