logo
Wyniki wyszukiwania zamknij
wtorek, 4 stycznia 2011

Pure Party - impreza wolna od alkoholu, z wyłącznie wegetariańską kuchnią!

Już niedługo, 15 stycznia 2011 roku w warszawskiej restauracji Ganesh odbędzie się kolejne Pure Party! Impreza wolna od alkoholu i papierosów z wyłącznie wegetariańską kuchnią powraca w jeszcze lepszej formie i nowej cenie. Kluby z dymem papierosowym to już tylko złe wspomnienie, ale imprezy bez alkoholu, z wegetariańską kuchnią i muzyką świata są niestety nadal rzadkością. Partnerskie portale Joga-Joga.pl i Kuchnia-Kuchnia.pl patronują temu wydarzeniu, przeczytajcie więcej o idei Pure Party, życzymy wszystkim znakomitej zabawy.

pure party
Kuchnia-Kuchnia: Jaka idea przyświeca tej imprezie?
Michał Niewęgłowski: Połączenie doskonałej imprezy z promowaniem dobrego samopoczucia bazującego na własnych zasobach, bez polepszaczy. Zabawa podkręcona naturalnością, wolna od używek, przy muzyce pobudzającej pozytywnie także ze względu na jej duchowe korzenie – choć podane we współczesnych brzmieniach – w towarzystwie ludzi nadających na tych samych falach, wszystko okraszone wegetariańską kuchnią.
 
KK: Dlaczego wegetariańską`?
MN: Jestem wegetarianinem i lubię promować tę kuchnię.
 
KK: Jakie niespodzianki zaserwuje kucharz?
MN: Przyjdziesz to zobaczysz. Na pewno będą dobre koktajle, dania spoza menu i welcome non-alco drink w cenie, przy cenie biletu niższej niż rok temu!
 
KK: Jak oceniacie zeszłoroczne Pure Party? Jaka była frekwencja? Czy parkiet szybko się zapełnił?
MN: Było 400 osób. Ludzie tańczyli pół godziny po otwarciu lokalu. Ostatni tancerze zeszli z parkietu około 3 rano. Czy nawet 4. Mieliśmy przygodę z lokalem w którym odbywała się impreza – spodziewali się 200 osób choć uprzedzaliśmy ich że będzie więcej, było przez to kilka potknięć organizacyjnych, ale większość ludzi i tak była zadowolona.
 
KK: Czym tegoroczne Pure Party będzie różniło się od zeszłorocznego? Czy to będzie równie wielka impreza?
MN: Ze względu na komfort uczestników liczba miejsc ograniczona, żeby było miejsce i czas i na konsumpcję specjalnie przygotowanych – część dań nie ma na co dzień w menu – rarytasów wegetariańskich i na taniec. Ale osób będzie na tyle dużo żeby był klimat imprezy.
 
KK: Kto poruszy gości do tańca? Będzie dj czy żywe instrumenty? Jakiego rodzaju muzykę zaserwujecie?
MN: Zagra Dj-Magura, dawny punkowiec, obecnie buddysta, związany z muzeum Azji i Pacyfiku, gospodarz kilku audycji radiowych. Doskonale wyczuwa potrzeby gości miksując zdobyte w magiczny sposób kawałki muzyczne z najdalszych zakątków świata zaaranżowane na potrzeby zabawy, z klasycznymi, dobrze nam znanymi hitami. To zabawa jedyna w swoim rodzaju.
 
 pure party
 
KK: Kto jest organizatorem Pure Party?
MN: Inner Space Production, organizator min. doskonale przyjętego koncertu AT-MA, współorganizator poprzedniego Pure Party.
 
KK: Kto był prekursorem tego typu imprez w Polsce?
MN: Pierwsza impreza wolna od alkoholu była w Biosfeerze. Miała ona jednak nieco inny charakter niż nasza. W każdym razie oni zaczęli.
 
KK: Czy w Polsce można znaleźć gdzieś jeszcze tego typu imprezy?
MN: We Wrocławiu jest jeszcze Vita Party powstała po naszym pierwszym Pure Party i restauracja Biosfeera w Warszawie organizuje raz w miesiącu, z tego co wiem, wieczór przy bębnach na żywo.
 
KK: Mam wrażenie, że ten kierunek nadal nie jest popularny…
MN: Powiedziałbym, że ten kierunek staje się co raz bardzie popularny. Następne Pure Party w Łodzi, Trójmieście i Krakowie. Ludzie piszą nawet z mniejszych miejscowości żeby organizować u nich Pure Party.
 
pure party 
 
KK: Jak tego typu imprezy są odbierane przez gości?
MN: Zapytaj gości. Są bardzo zadowoleni choć, jak mawiają, wszystkich nie uszczęśliwisz. Wziąłem sobie do serca sugestie jakie dali mi goście pierwszego Pure Party i uwzględniłem je przy organizowaniu obecnych. Impreza będzie co raz lepsza i lepsza. Będą wciąż nowi ludzie, jak i stali bywalcy. Wytworzy się świetny klimat, zobaczysz.
 
KK: Jakie osoby przychodzą na Pure Party? Czy są to osoby które z zasady nie piją alkoholu? Czy także Ci, którzy chcą spróbować czegoś nowego?
MN: I takie, i takie. Jedni po prostu nie piją, bądź rzadko. I nie palą. Inni praktykują jogę czy buddyzm i chcą się najzwyczajniej w świecie zabawić. Ludzie nastawieni ekologicznie. Czy po prostu imprezowicze, którym trochę znudził się klasyczny klimat, potrzebują powiewu czegoś nowego.
 
KK: W jakim wieku są Wasi goście?
MN: Organizujemy Pure Party dla ludzi młodych duchem, a w praktyce przychodzą od 25 w górę, średnia to jakieś 35-40 lat.
 
KK: Czy w trakcie imprezy przewidziane są dodatkowe atrakcje? Konkursy, pokazy, galeria?
MN: Na kolejnych odsłonach tak. Na razie skupiamy się na zorganizowaniu przede wszystkim dobrej zabawy.
 
KK: I tego właśnie życzymy Waszym gościom.
MN: Dziękujemy i zapraszamy!
 
Rozmawiali: Julitta Klama (redakcja Kuchnia-kuchnia.pl) i Michał Niewęgłowski (Inner Space Production).
Bilety w cenie 25 zł można zakupić na www.innerspace.pl.
 
 
 
data ostatniej modyfikacji tekstu:
4 stycznia 2011
Opublikuj na:
  

Polecamy bardzo ciekawe artykuly z Bloga o zdrowej zywnosci - Nazdrowie.biopunkt.pl. Autorzy dokladnie opisali ponizsze produkty:


Zachecamy równiez do odwiedzenia stron:

Kasza jaglana z jabłkami i imbirem Pomysł na pożywne smaczne śniadanie dla dzieci i osób o delikatnych żołądkach. Ś...
Polenta z powidłami Delikatna kaszka kukurydziana świetnie smakuje na słodko, na przykład z powidłam...